NGO Organizacje pozarządowe

Kolejne podziękowania dla Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego za wsparcie udzielone NGO.

Oferta Ludowego Zespołu Sportowego ?Joker? Jaczków z siedziba w Czarnym Borze

Ludowy Zespół Sportowy „Joker” Jaczków z siedziba w Czarnym Borze, złożył ofertę realizacji zadania publicznego.

Program współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku w 2022 r.”

Bezpieczne wakacje z OSP Gorce

Ochotnicza straż Pożarna w Boguszowie-Gorcach, złożyła ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Ewidencja Klubów Sportowych

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (t.j. Dz.U. z 2020 poz.1133 )

Aktywni Obywatele ? Program Regionalny

Program ma na celu wzmacnianie organizacji społecznych w Polsce. Działa na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie i dialog stanowią szczególną wartość.

NESTOR - aktywizacja osób starszych

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej wraz z Dolnośląską Biblioteką Publiczną zapraszają wszystkich seniorów do zapoznania się i do skorzystania z atrakcyjnego programu NESTOR.

Festiwal Jeździecki - oferta na realizację zadania publicznego

Klub Jeździecki Kalinowscy Team z siedzibą w Boguszowie-Gorcach, złożył ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej pn.: „Festiwal Jeździecki”.