Aktualności 30 marca 2021
NIE dla likwidacji Wydziału  Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu
NIE dla likwidacji Wydziału Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu

NIE dla likwidacji Wydziału Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu

Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie przedstawia swoją ofertę edukacyjną.

NESTOR - aktywizacja osób starszych

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej wraz z Dolnośląską Biblioteką Publiczną zapraszają wszystkich seniorów do zapoznania się i do skorzystania z atrakcyjnego programu NESTOR.

Aktywni Obywatele ? Program Regionalny

Program ma na celu wzmacnianie organizacji społecznych w Polsce. Działa na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie i dialog stanowią szczególną wartość.

Festiwal Jeździecki - oferta na realizację zadania publicznego

Klub Jeździecki Kalinowscy Team z siedzibą w Boguszowie-Gorcach, złożył ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej pn.: „Festiwal Jeździecki”.

Aktualności 05 marca 2021
Roczna odprawa w Straży Pożarnej

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu podczas rocznej odprawy podsumował funkcjonowanie pożarnictwa na naszym terenie.

Aktualności 05 marca 2021
Dotacje na prace konserwatorskie przy zabytkach

Należy w terminie do 31 marca 2021 r. złożyć wniosek, który stanowi załącznik do Uchwały Nr XI/8/2020 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 30 stycznia 2020 r.

Aktualności 04 marca 2021
Powiatowy program - Czyste powietrze - STOP SMOG

Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski powołał zespół do spraw opracowania "Powiatowego programu wsparcia gmin powiatu wałbrzyskiego w aplikowaniu o środki z rządowego programu - Czyste powietrze STOP SMOG".

Aktualności 03 marca 2021
Rodzinna piecza zastępcza

Powiat Wałbrzyski prowadzi kampanię informacyjną " Jednym Głosem", której celem jest spójna promocja pomocy społecznej i oferty edukacyjnej w powiecie.