Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu odbędzie się 25 listopada 2020 roku (środa) o godzinie 12:00.

XVIII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XVIII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 26 listopada 2020 roku (czwartek) o godz. 9:00.

Aktualności 21 listopada 2020
Dzień Pracownika Socjalnego

Ustanowienie tego dnia przez Parlament w Polsce jest szczególnym wyrazem uznania dla grupy zawodowej pracowników socjalnych i pomocy społecznej.

Aktualności 21 listopada 2020
Czyste powietrze w PUP w Wałbrzychu

Mimo trwającego weekendu, trwa ozonowanie pomieszczeń należących do Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się 24 listopada 2020 roku (wtorek) o godzinie 14:30.

Aktualności 19 listopada 2020
Cztery kółka dla Ośrodka

Powiat Wałbrzyski zakupił nowy samochód dla Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowym Siodle do przewozu podopiecznych.

Aktualności 18 listopada 2020
Stary browar w Boguszowie-Gorcach

Zgodnie z deklaracją złożoną w czerwcu bieżącego roku Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski wystąpił w dniu 30 lipca o wygaszenie prawa własności.

Aktualności 15 listopada 2020
HEROS LADY OPEN

Turniej HEROS LADY OPEN został dofinansowany przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego, w ramach otwartych konkursów ofert w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 r.

Aktualności 13 listopada 2020
Prace porządkowe przy drogach powiatowych

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu prowadzi prace porządkowe przy drogach powiatowych pomiędzy Witkowem, a Czarnym Borem.