Aktualności 21 czerwca 2021
Sudecka 100

Aktualności 17 czerwca 2021
Nowa centrala telefoniczna

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu informuje, że została uruchomiona nowa centrala telefoniczna. Umożliwia ona bezpośrednie połączenie ze wszystkimi Wydziałami Starostwa.

Aktualności 15 czerwca 2021
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Dni doradcze dla powracających z zagranicy

Aktualności 14 czerwca 2021
Problemy z połączeniami telefonicznymi do Starostwa

W związku z prowadzeniem niezbędnych prac serwisowych centrali telefonicznej w dniach 14.06.2021 - 15.06.2021 mogą występować okresowe problemy z połączeniami telefonicznymi.

Program współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku w 2022 r.”

Bezpieczne wakacje z OSP Gorce

Ochotnicza straż Pożarna w Boguszowie-Gorcach, złożyła ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Aktualności 01 czerwca 2021

Dzień Dziecka na słodko!

Aktualności 31 maja 2021
Pomoc dla pszczelarzy

Rusza pomoc dla pszczelarzy

Aktualności 28 maja 2021
XXIV sesja Rady Powiatu

Zarząd Powiatu z absolutorium i wotum zaufania!