Przyroda i turystyka 17 lutego 2021
Wieże widokowe w powiecie wałbrzyskim

Wiecie, że na terenie LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej jest aż 16 wież widokowych??!!!

Wieże widokowe LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej

XXI Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 25 lutego 2021 roku (czwartek) o godz. 9:00.

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu odbędzie się 24 lutego roku (środa) o godzinie 12:00.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się 23 lutego roku (wtorek) o godzinie 14:15.

Wsparcie na dofinansowanie zadań publicznych

Zarząd Powiatu na posiedzeniu w dniu 16 lutego 2021 r. postanowił udzielić wsparcia w formie dotacji na dofinansowanie zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego.

Aktualności 16 lutego 2021
Tanecznym krokiem po mistrzowski tytuł!

To już stało się tradycją, że Powiat Wałbrzyski nagradza sportowe sukcesy naszych mieszkańców. Szczególnie tych młodszych.

Aktualności 11 lutego 2021
Obradowała Powiatowa Rada Rynku Pracy

Po rocznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną w kraju, na posiedzeniu stacjonarnym w Starostwie Powiatowym obradowała Powiatowa Rada Rynku Pracy.

Aktualności 09 lutego 2021
Nowy BIP - funkcjonalny, nowoczesny i przejrzysty

W przejrzystej konstrukcji nowego BIP wyeksponowane zostały najważniejsze informacje związane ze starostwem, organami władzy i uchwalanymi przez nie aktami prawa.

Aktualności 08 lutego 2021
IMGW ostrzega przed silnym mrozem

IMGW prognozuje się temperaturę minimalną w nocy miejscami od -18°C do -15°C. Temperatura maksymalna w dzień od -11°C do -8°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 10 km/h.