Aktualności 11 listopada 2020
Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt państwowych. 11 listopada 1918 roku – po 123 latach niewoli i nieobecności na mapach politycznych Europy, Polska odzyskała niepodległość.

Aktualności 06 listopada 2020
Przebudowa drogi powiatowej nr 3367D w Witkowie

Trwają prace remontowe na drodze powiatowej nr 3367 D w Witkowie.

Aktualności 06 listopada 2020
Akcja Żołnierska pamięć

Żołnierze z jednostki ze Świętoszowa w ramach akcji Żołnierska pamięć odwiedzili groby poległych braci.

Aktualności 04 listopada 2020
Pomoc dla ogrodników i sprzedawców chryzantem

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy dla posiadaczy chryzantem, którzy nie sprzedali tych kwiatów w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi epidemią COVID-19.

Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu informuje, iż w programie pomocowym: „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych ...

Od 7 listopada nowe zasady bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa

Od 7 listopada nowe zasady bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa.

Aktualności 04 listopada 2020 (aktualizacja 05.05.2023)
JAKIE TO PROSTE! Przypominamy e-usługi Powiatu Wałbrzyskiego

Powiat Wałbrzyski zachęca do korzystania z e-usług świadczonych w Starostwie oraz podległych mu jednostkach, jak również na poziomie centralnym. Sprawdź, jak wiele spraw urzędowych możesz załatwić bez wychodzenia z domu, za sprawą zaledwie kilku kliknięć !

Aktualności 03 listopada 2020
Dekarbonizacja 2030

Szanowni Państwo, rozpoczęliśmy prace nad Programem Sprawiedliwej Transformacji na lata 2021-2030. Wspólnie mamy szansę na pozyskanie ogromnych środków z UE.

Aktualności 02 listopada 2020
Nowe zasady obsługi interesantów w Starostwie

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju, oraz zaleceniami Rządu w celu podjęcia działań minimalizujących zagrożenie dla zdrowia publicznego związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 wprowadzono nowe zasady obsługi petentów w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu.