Aktualności 15 marca 2022
Światowy Dzień Konsumenta dla Ukraińców

Co roku 15 marca obchodzimy Światowy Dzień Konsumenta na pamiątkę wystąpienia prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego sprzed 60 lat. Ogłosił on wówczas, że wszyscy jesteśmy konsumentami i sformułował cztery podstawowe prawa każdego z nas: do informacji, do wyboru, do bezpieczeństwa i do reprezentacji.

Aktualności 14 marca 2022
Konsumencie, kupuj świadomie

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny apeluje do polskich przedsiębiorców i konsumentów o solidarne zachowania w związku atakiem Rosji i Białorusi na Ukrainę.

Aktualności 09 marca 2022
Pomoc dla Ukraińców

Aktualności 09 marca 2022
8 marca w powiecie wałbrzyskim

Dzień Kobiet w powiecie wałbrzyskim

Oświata 02 marca 2022

Laboratoria przyszłości w powiecie wałbrzyskim.

Aktualności 24 lutego 2022
XXXII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XXXII Sesja rady Powiatu Wałbrzyskiego

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej

Drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, realizowanych w 2022 roku

Wyniki konkursu ofert

Rozstrzygnięcie konkursu na realizację zadań publicznych z zakresu sportu na rok 2022.