Aktualności 02 września 2022
Honorowy Obywatel Szczawna - Zdroju

Praca oraz zaangażowanie Pani Iwony Czech dla społeczności gminy Szczawno-Zdrój zostały dostrzeżone i docenione.

Aktualności 22 sierpnia 2022
Uważaj na pakiety edukacyjne IM Academy

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny ostrzega przed firmą International Markets Live, która oferuje na platformie im.academy pakiety edukacyjne.

NGO Organizacje pozarządowe 22 sierpnia 2022
Strażacka zabawa

Stowarzyszenie pn. Ochotnicza Straż Pożarna w Sokołowsku, złożyło ofertę realizacji zadania publicznego.

Aktualności 19 sierpnia 2022
Dożynki Powiatowo-Gminne w czarnym Borze

Krzysztof Kwiatkowski Starosta Wałbrzyski, Adam Górecki Wójt Gminy Czarny Bór oraz Biblioteka+ Centrum Kultury w Czarnym Borze zapraszają na Dożynki Gminno-Powiatowe, które odbędą się 4 września 2022 r. w Czarnym Borze.

Komunikaty Starosty 17 sierpnia 2022
Nabór wniosków o nagrodę Starosty Wałbrzyskiego

Ruszył nabór wniosków o nagrodę Starosty Wałbrzyskiego indywidualną lub zespołową, za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Komunikaty Starosty 17 sierpnia 2022
I ustny przetarg ograniczony

Do właścicieli i użytkowników wieczystych nieruchomości przyległych - działka nr 310, obręb Jugowice, gmina Walim.

Aktualności 10 sierpnia 2022
Dożynki Gminno-Powiatowe

Dożynki Gminno-Powiatowe oraz najstarszy na Dolnym Śląsku Festiwal Pieroga już niebawem !

Aktualności 10 sierpnia 2022
Badanie wsparcia na rzecz uchodźców

Członkowie Zespołu Badawczego ds. Zarządzania Organizacjami Non-Profit funkcjonującego prowadzą ogólnopolskie badanie.

Aktualności 08 sierpnia 2022
Bariery na drodze

Montaz barier energochłonnych zakończony.