Aktualności 05 marca 2021
Dotacje na prace konserwatorskie przy zabytkach

Należy w terminie do 31 marca 2021 r. złożyć wniosek, który stanowi załącznik do Uchwały Nr XI/8/2020 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 30 stycznia 2020 r.

Aktualności 04 marca 2021
Powiatowy program - Czyste powietrze - STOP SMOG

Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski powołał zespół do spraw opracowania "Powiatowego programu wsparcia gmin powiatu wałbrzyskiego w aplikowaniu o środki z rządowego programu - Czyste powietrze STOP SMOG".

Aktualności 03 marca 2021
Rodzinna piecza zastępcza

Powiat Wałbrzyski prowadzi kampanię informacyjną " Jednym Głosem", której celem jest spójna promocja pomocy społecznej i oferty edukacyjnej w powiecie.

Aktualności 02 marca 2021
Zbycie/ nabycie pojazdu

Od 01.01.2021 r. na dokonanie zgłoszenia nabycia/zbycia pojazdu lub rejestracji pojazdu sprowadzonego z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej mają Państwo 30 dni.

Masz Głos zdalnie, Masz Głos realnie. Działaj lokalnie!

Wszystkich gotowych do zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego – akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.

Aktualności 25 lutego 2021
Radni przyjęli Strategię Powiatu Wałbrzyskiego na lata 2021-2030

Na XXI Sesji Rady Powiatu Wałbrzyskiego radni przyjęli między innymi Strategię Powiatu Wałbrzyskiego na lata 2021-2030.

Przyroda i turystyka 18 lutego 2021
Aglomeracja Wałbrzyska dla aktywnych

Na Ziemi Wałbrzyskiej znajdziesz wszystko to, co lubisz! Czyste powietrze, naturalne piękno przyrody, ścieżki do turystyki pieszej i rowerowej, rzeki, jeziora góry, zamki i zabytkowe kościoły.

Przyroda i turystyka 17 lutego 2021
Wieże widokowe w powiecie wałbrzyskim

Wiecie, że na terenie LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej jest aż 16 wież widokowych??!!!

Wieże widokowe LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej

XXI Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 25 lutego 2021 roku (czwartek) o godz. 9:00.