Aktualności 16 lutego 2021
Tanecznym krokiem po mistrzowski tytuł!

To już stało się tradycją, że Powiat Wałbrzyski nagradza sportowe sukcesy naszych mieszkańców. Szczególnie tych młodszych.

Aktualności 11 lutego 2021
Obradowała Powiatowa Rada Rynku Pracy

Po rocznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną w kraju, na posiedzeniu stacjonarnym w Starostwie Powiatowym obradowała Powiatowa Rada Rynku Pracy.

Aktualności 09 lutego 2021
Nowy BIP - funkcjonalny, nowoczesny i przejrzysty

W przejrzystej konstrukcji nowego BIP wyeksponowane zostały najważniejsze informacje związane ze starostwem, organami władzy i uchwalanymi przez nie aktami prawa.

Aktualności 08 lutego 2021
IMGW ostrzega przed silnym mrozem

IMGW prognozuje się temperaturę minimalną w nocy miejscami od -18°C do -15°C. Temperatura maksymalna w dzień od -11°C do -8°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 10 km/h.

Aktualności 05 lutego 2021
Droga Unisław Śląski - Głuszyca po remoncie

Zakończył się I etap prac na dawnej drodze wojewódzkiej 380W Unisław Śląski – Rybnica Leśna. Przez 20 lat jej stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia, a obecnie można będzie bezpiecznie z niej korzystać.

Aktualności 04 lutego 2021
E-budownictwo - Wypełnij i złóż wniosek elektronicznie

Wejście w życie z początkiem lutego nowych przepisów umożliwiających inwestorom elektroniczne przesłanie wniosków jest istotnym elementem cyfryzacji procesu inwestycyjno-budowlanego.

Aktualności 03 lutego 2021
Powiat Wałbrzyski buduje własne zaplecze sprzętowe

Kolejny ciągnik do utrzymania dróg powiatowych dotarł w dniu dzisiejszym na bazę w Walimiu. Ciągnik New Holland o mocy 117KM wyposażany w rozbudowaną hydraulikę oraz skrzynię biegów do prac komunalnych.

Aktualności 02 lutego 2021
Turniej Trampkarzy o Puchar Starosty Powiatu Wałbrzyskiego

W sobotę 30 stycznia 2021 r. w hali sportowej przy ul. Waryńskiego w Boguszowie-Gorcach miał miejsce Turniej Trampkarzy o Puchar Starosty Powiatu Wałbrzyskiego.

Aktualności 27 stycznia 2021
Ostatnie dni na złożenie sprawozdań przez KGW

Niewiele czasu zostało już kołom gospodyń wiejskich, które w ubiegłym roku otrzymały z ARiMR dofinansowanie na swoją działalność, by rozliczyć się z dotacji.