Zakończono przebudowę drogi powiatowej nr 3367 D w Witkowie
Opublikowano 21 grudnia 2020

21 grudnia 2020

Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski i Stanisław Skrzyniarz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego uczestniczyli w odbiorze zakończonej przebudowy drogi powiatowej nr 3367 D w Witkowie.

Inwestycja realizowana przy znaczącym wsparciu z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 1 075 571.25zł. Wartość całego zadania to 1 536 530,36zł.Długość wyremontowanego odcinka to 996 metrów.

Wykonawcą zadania była firma „Usługi remontowo- budowlane i transport Józef Michalik”.

Pani Dorota Skibska, zastępca wójta Gminy Czarny Bór w imieniu władz i mieszkańców podziękowała za realizację inwestycji.

Podziękowania należą się również stronie rządowej i Wicemarszałkowi Panu Grzegorzowi Macko, który wsparł Powiat Wałbrzyski w realizacji tego zadania.